ZGN Otonom & Robotik

ZGN, otonom araç kategorisinde, transpalet ve forklift gibi endüstriyel taşıma araçlar odağında araçlara otonom çalışma yetkinliği kazandırmaya yönelik çözümler ve uygulamalar geliştiren bir girişimdir.

ENDÜSTRİYEL ARAÇLARINIZI UZAKTAN KONTROL EDEREK
EN YÜKSEK VERİMLİLİKTE RİSKİ AZALTIN!

YÜKSEK VERİM

Manuel endüstriyel aracınıza otonom çalışma yeteneği kazandırarak insana bağlı hataları ve duruşları %99’a kadar ortadan kaldırabilir, birim zamanda yapılan iş miktarınızı artırarak operasyon verimliliğini yükseltirsiniz.

YÜKSEK GÜVENLİK

Otonom dönüşüm ile malzeme transferi ve istifleme operasyonlarındaki insana bağlı iş kazaları ortadan kaldırılır. Kontrol ortamınızı aktif sahanın gerisine çekerek güvenli bir çalışma ortamına sahip olursunuz.

YÜKSEK TASARRUF

Endüstriyel araç plansız bakım maliyetlerinde %80, personel maliyetlerinizde asgari %90 ve görülmeyen kaza, arıza ve fazla mesai maliyetlerinde %95 tasarruf sağlarsınız.

Şimdi ve Daima

Endüstriyel otonom araç dönüştürme ve üretiminde yüksek kalite/uygun maliyet dengesinde beklentileri en üst düzeyde karşılamak.

Geleceğe Doğru

İş kazası risklerinin ve insana bağlı hataların olmadığı güvenli bir çalışma ortamında, yüksek verimli ve sektöre liderlik edecek yüksek teknolojili otonom ürün ve hizmetler sağlamak.

YARININ TEKNOLOJİSİ

Kabiliyetlerimiz

Otonom Forklift Uygulamaları
Otonom Reach Truck Uygulamaları
Otonom Transpalet Uygulamaları
Otonom İstifleyici Uygulamaları
Manuel Endüstriyel Araçlara Otonom Çalışma Yeteneği Kazandırılması
Elektronik Kontrol Devre Kartı Tasarımı
Devre Kartı Tasarımı Uygulamaları
Depolama Uygulamaları, Çözümleri & Optimizasyonları
AGV Filo Yönetim Çözümleri
Previous
Next

Bize Ulaşın

  OTONOM DÖNÜŞÜMÜNÜ ŞİMDİ BAŞLAT!

  ZGN Otonom Ve Robotik Elektronik Sistemler Ltd. Şti.

  Manuel endüstriyel aracınıza otonom çalışma yeteneği kazandırarak insana bağlı hataları ve duruşları %99’a kadar ortadan kaldırabilir, birim zamanda yapılan iş miktarınızı artırarak operasyon verimliliğini yükseltirsiniz.

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]