True Yatçılık

Türkiye, onlarca yıllık tecrübesiyle dünyanın en önemli motor yat, yelkenli tekne ve gulet üretici ülkelerinden biri olup coğrafi konumu itibarı ile size en kolay ulaşılabilir olmanın avantajını sunmaktadır.

HAYAL GÜCÜ İLE BELİRLENEN SINIRLAR

ÖZEL TASARIM

Anahtar teslim olarak tamamlanan projeler müşterilerin proje sürecinde daha az stresle ve daha az zaman harcayarak, istedikleri sonucu almalarını sağlar. Bu nedenle, yat imalatı projelerinizi tamamlamak için profesyonel ve deneyimli bir şirketle çalışmanızı tavsiye ederiz.

SERVİS & BAKIM

True Yatçılık, motoryatlar ve diğer tüm teknelerin bakım ve onarım projelerini yapabilecek uzman ve profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Uzun yıllardan bu yana çelik ve alüminyum yat imalatı konusunda uzmanlaşan firmamız, bu bağlamda kaliteli işin çok önemli olduğunun bilincindedir.

REFİT

Motoryat ve yelkenli gemilerin revizyon ve bakımları sırasında ortaya çıkan sorunlar ve çözümleri ile uğraşan firmamız onlarca projeyi tamamlamış ve halen uygulamaktadır. Kaliteli iş ve güler yüzle gerçekleştirdiği projelerle denizcilik sektöründe her zaman başarılı işler sağlamıştır.

Şimdi ve Daima

Kusursuzluğu ve güvenilirliği ilke edinerek , ikonik tasarımları , yüksek teknoloji donanımları ve sağlamlıktan taviz vermeyen üretim anlayışıyla sizlerin güvenini kazanmaktır. Genç olmanın verdiği azim ve heyecanla hep daha iyisini yapmak arzusundayız. Takip etmek değil yön vermek için çıktığımız bu yolda gücümüzü siz değerli müşterilerimizden almaktayız.​

Geleceğe Doğru

Denizcilik sektöründe güvenilen , tasarımlarıyla yön veren , dünyanın tüm denizlerinde üstün kalite ile , sektörün öncüsü ve yaşam tarzınızın bir parçası olmaktır.

HAYAL GÜCÜ İLE BELİRLENEN SINIRLAR

Hizmetlerimiz

Özel Tasarım Yat İmalatı
Servis & Bakım
Refit & Tamirat
Hizmetleri
Özel Müşteri
Destek Hizmetleri
Previous
Next

Bize Ulaşın

  HAYAL GÜCÜ İLE BELİRLENEN SINIRLAR

  True Yacht

  Türk – Alman ortaklığı ile Doğru Holding bünyesinde kurulan firmamız , innovasyon , kalite ve güvenilirlik ilkeleriyle, sektörün onlarca yıllık tecrübelerini tek bir çatı altında toplamayı başarmıştır. ​

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]