Geleceğe Doğru

Doğru Holding A.Ş.

Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da arttırmıştır. 
800Çalışan
6Bölge
1650Müşteri

Şimdi ve Daima

Doğru Holding, faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Değer odaklı yatırım anlayışını benimseyen ve dünyada pozitif etki yaratmayı amaçlayan sorumlu bir yatırım holdingiyiz. Amacımız, uzun vadeli çözümler üreterek bulunduğumuz bölgelerde daha iyi bir gelecek için liderlik yapmak ve bu anlayışla mevcut yatırımlarımızı dönüştürmek.

Geleceğe Doğru

Hedeflerimize doğru adım adım yürürken; değerlerimizden ve prensiplerimizden de asla ödün vermiyoruz. İnsan odaklı, kalite öncelikli misyonumuz doğrultusunda; müşterilerimizle, çalışanlarımızla, paydaşlarımızla güçlü bir bağ kurmaya gayret gösteriyoruz.

TeknolojiEnerjiİnşaatTurizmEğitimPerakende çözümü mü arıyorsunuz?

Tutarlı
Faaliyet gösterdiğimiz işlerde, her hamlenin önemli olduğunun bilincinde, tutarlı hamlelerle ilerliyoruz.
Yenilikçi

Son teknoloji içeren donanımlarımızla firmamız ve müşterilerimiz için dinamik olarak yenilikçi yaklaşımla ilerliyoruz.

Sürdürülebilir

Gelecek kuşaklara ekonomik, ekolojik ve aynı zamanda sosyal koşulları da devam ettirilebilen bir dünya bırakmak için buradayız.

Uygulanabilir
Üstün iş birliği ve fikir paylaşımı ile kaliteli, entelektüel faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde uygulanabilir hale getiriyoruz.
Yarının Teknolojisi

Geleceğe Doğru Birlikte Büyüyoruz

  Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
  Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

  Adres

  Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

  E-Posta

  [email protected]