The Hunger Kalamış Marina

Zengin menü, güler yüzlü çalışanlar ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile dünya mutfağını yaşadığınız şehre getirmeye devam ediyoruz.

Çağdaş tasarımımız, rahat ve konforlu atmosferimizin hepsinin kendine ait bir kavramsal kimliği vardır.

Şimdi ve Daima

Evrensel bir istek olan tüketim ihtiyacını, her nereye gidilirse gidilsin hoş karşılanma, saygı görme ve her yeni ziyarette farklı bir deneyim sunarak karşılamak asıl görevimizdir.

Geleceğe Doğru

Çalışanların güven duyduğu, müşterilerimizin (misafirlerimizin) marka ile bağ kurduğu ürün kalitesinde tutkulu, tasarımda yenilikçi, perakende mağazacılık deneyiminde öncü kahve ve gıda ürünlerinde geleceğe oynarken iş ortaklıkları ve teknoloji ile yaratıcı çözümler üreten; birey ve çevre dostu bir marka olmak en önemli hedefimizdir.

Bize Ulaşın

  The Hunger Kalamış Marina

  Gündelik hayatın rutini içinde yeniliğe ihtiyaç duyan insanları her ziyaretlerinde şaşırtmak ve yemek yemeyi benzersiz bir keyfe dönüştürmek için çalışıyoruz.

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]