KDB Turizm

KDB Turizm 50 yılı aşkın kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı misafirleriyle paylaşmaya devam ediyor.

Benzersiz Bir Yolculuk

KONFOR

HUZUR

VIP HİZMET

Şimdi ve Daima

Amacımız, anlamlı bir aidiyet duygusudur. Kaldığınız süre boyunca deneyimlediğiniz gerçekler temel alınarak ve bol miktarda insanlık ve cömertlikle, insanların nasıl iyi hissetmek istediklerine özel bir odaklanmayla yolumuza devam ediyoruz. 

Geleceğe Doğru

” KDB Turizm “ ile anılarınıza ev sahipliği yapmak. Bu, tutkulu ekibimizle başlar ve sizi dünyanın herhangi bir yerinde, dünyamızın merkezi olmanız için ve her zaman belirgin bir şekilde insani bir dokunuşla karşılar.

Keyifli bir KDB Turizm misafirperverliği yaşatarak seyahatlerinizden daha fazla zevk almanıza katkıda bulunabilmek amacıyla ilerliyoruz

Bize Ulaşın

  BENZERSİZ BİR YOLCULUK

  KDB Turizm A.Ş.

  KDB Turizm üst düzey yöneticileri, sektörümüzdeki diğer tüm ekiplerden daha fazla birleşik deneyime sahiptir. Onların hikayeleri kendileri için konuşur.

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]