BLD Enerji

Merkezi Almanya Bremen’de bulunan Türkiye’de de İstanbul’da şirketleşmiş, bağımsız ve uluslararası bir Proje – Mühendislik firmasıdır.

BİZİM ENERJİMİZ SİZİN GÜCÜNÜZ!

PROJELENDİRME

Kurumunuz için maksimum verimlilikte yüksek kalite standartlarında sistem bileşenleri kullanılarak projeniz oluşturulur.

BAKIM

Güneş enerji santrallerinde verimin hep yüksek kalabilmesi için rutin kontrollerin ve bakımın yapılması gereklidir.

İŞLETME

Santralin sürekli izlenmesi ve arıza durumlarında müdahale edilmesi, güneş panellerinin temizlenmesi işletme çalışmalarımızın bir kısmıdır.

Şimdi ve Daima

Vizyonumuz, sektörümüzde kendimize ders edindiğimiz sürdürülebilir uzun ömürlü operasyonel bir çevre oluşturmayı: araştırma, geliştirme, yenilikçi teknolojilerle birlikte harmanlayarak gelişimimizi sürdürmeyi devam etmektir.

Geleceğe Doğru

Tutku, uzmanlık, ekip çalışması ve müşteri memnuniyetine amansız bir odaklanma ile sunulan değerli, tek kaynaklı, verimli çözümleri yaratan güvenilir sürdürülebilirlik olarak dünyayı değiştirme arayışına öncülük etmek.

YARININ TEKNOLOJİSİ

Hizmetlerimiz

Ges Projeleri
ENH Projeleri
Yer Altı Projeleri
Trafo Projeleri
AG Projeleri
Danışmanlık
Test ve Ölçüm
Taahhüt
Finans
Enerji Depolama Çözümleri
Previous
Next

Bize Ulaşın

  Bizim Enerjimiz Sizin Gücünüz!

  BLD Enerji A.Ş

  Enerji alanında güneş enerji sistemleri, ısı pompaları, biyokütle enerji sistemleri, proliz sistemleri konularıdan faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne kadar BLD Enerji A.Ş. Mühendislik saha araştırmaları, fizibilite çalışmaları, avan ve uygulama projeleri, ihale dokümanları hazırlanması, konularında birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]