Coffee Day

Yaratıcı kahve menümüzde sadece klasik kahve içecekleri değil, aynı zamanda yeni içecek teklifleri ile kahve simyacıları olarak markamızı temsil etmeye çalışıyoruz.

Çağdaş tasarımımız, rahat ve konforlu atmosferimizin hepsinin kendine ait bir kavramsal kimliği vardır.

Şimdi ve Daima

Evrensel bir istek olan tüketim ihtiyacını, her nereye gidilirse gidilsin hoş karşılanma, saygı görme ve her yeni ziyarette farklı bir deneyim sunarak karşılamak asıl görevimizdir.

Geleceğe Doğru

Çalışanların güven duyduğu, müşterilerimizin (misafirlerimizin) marka ile bağ kurduğu ürün kalitesinde tutkulu, tasarımda yenilikçi, perakende mağazacılık deneyiminde öncü kahve ve gıda ürünlerinde geleceğe oynarken iş ortaklıkları ve teknoloji ile yaratıcı çözümler üreten; birey ve çevre dostu bir marka olmak en önemli hedefimizdir.

ÇAĞDAŞ, RAHAT, KONFORLU

Konseptlerimiz

DAYNIGHT
DAYLIGHT
Previous
Next

Bize Ulaşın

  Bizim Enerjimiz Sizin Gücünüz!

  Coffee Day

   İyi kahve tutkumuzu her geçen gün daha fazla kahve severle paylaşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]