İFM Teknoloji

Operasyonlar, soruşturmalar ve güvenlik kontrolleri için amaca yönelik güvenlik.

Kendimizi ve Dünyayı Siber Tehditlerden Korumaya Adıyoruz

Dinamik Uygulama Kapsamı

Saldırılar için giriş noktası olarak kullanılan uç noktaları güvenceye alarak fidye yazılımlarına ve greyware'e karşı savunma yapın.

Proaktif Web Güvenliği

Uç noktaları için web koruması ve filtreleme ile güvenli bir tarama yapın.

Dış Yazılımlardan Koruma

Kötü amaçlı yazılımdan koruma motorumuz McAfee Global Threat Intelligence tarafından sürekli olarak güncellenir ve birden çok işletim sisteminde çalışır.

Şimdi ve Daima

Vizyonumuz, sektörümüzde kendimize ders edindiğimiz sürdürülebilir uzun ömürlü operasyonel bir çevre oluşturmayı: araştırma, geliştirme, yenilikçi teknolojilerle birlikte harmanlayarak gelişimimizi sürdürmeyi devam etmektir.

Geleceğe Doğru

Tutku, uzmanlık, ekip çalışması ve müşteri memnuniyetine amansız bir odaklanma ile sunulan değerli, tek kaynaklı, verimli çözümleri yaratan güvenilir sürdürülebilirlik olarak dünyayı değiştirme arayışına öncülük etmek.

YARININ TEKNOLOJİSİ

Hizmetlerimiz

McAfee Host DLP & McAfee Network DLP
McAfee Endpoint Security
McAfee Advanced Threat Defense
McAfee Disk Encryption
McAfee MVISION EDR
McAfee Database Activity Monitoring
Previous
Next

Bize Ulaşın

  Amaca Yönelik Güvenlik

  İFM Teknoloji A.Ş

  Kendimizi dünyayı siber tehditlerden korumaya adıyoruz.Tehditler artık bilgisayarlarımızla sınırlı değil, bağlantılı dünyadaki tüm cihazları kuşatmış durumda.Ailelerimizin, topluluklarımızın ve uluslarımızın güvenliğini sağlama görevini IFM Teknoloji olarak aralıksız sürdüreceğiz.

   Doğru Holding, 2013 yılında Bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacı ile kurulmuştur.
   Doğru Holding, faaliyete geçtiği ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeden, müşteri merkezli hizmet anlayışıyla büyümeye devam ederek, yetkinliklerini zaman içerisinde daha da artırmıştır.

   Adres

   Atatürk mahallesi, Erzincan Sk. No: 11, 34758 Ataşehir/İstanbul

   E-Posta

   [email protected]